82 653 грн. ₴

ReDexis (2х1ML) філлер

ReDexis (2х1ML) - це безпечний та ефективний засіб, який ідеально підходить для усунення складок і глибоких зморшок. Це біологічний препарат нетваринного походження. До складу входить унікальний інгредієнт - декстраномер. Цей засіб сприяє регенерації тканин.

Відповідно до опису філлер ReDexis містить в своєму складі високу концентрацію гіалуронової кислоти і невелику кількість вуглеводних гранул. Гранули стимулюють вироблення природного колагену та еластину. Це забезпечує природне збільшення обсягу, яке може тривати навіть після руйнування гіалуронової кислоти. Крім того, ReDexis виробляє ще один ефект - зволоження і ліфтинг. В інструкції до препарату вказано, що застосування ReDexis призначають для контурної пластики обличчя, при потребі в серйозній корекції форми та об'ємі зони скул, підборіддя і щік.

Завдяки запатентованій технології ReDexis має властивість тиксотропної рідини. При нормальних умовах засіб має високу в'язкість. Під впливом тиску (сила поршня в шприці) препарат стає набагато менш в'язким, що дозволяє з легкістю ввести засіб через тонку голку. Після потрапляння в тканини препарат знову повертається до стану високої в'язкості.

Шприц ReDexis забезпечений широкими виступами для пальців і поршнем з розширенням. Це полегшує роботу лікаря і дає йому велику рухливість при ін'єкціях.

Відгуки про препарат ReDexis тільки позитивні. Люди, в першу чергу, відзначають дуже тривалий ефект від препарату. Також дуже мало користувачів помічали побічні дії від використання ReDexis .

Склад: 1 мл ReDexis містить: Hyaluronic acid– 25 mg. DEAE Sephadex – 25 mg, Lidocain - 0, 3%.Не застосовувати:

- Вагітним і жінкам, які годують немовлят груддю;

- Пацієнтам із захворюваннями шкіри, запалення і інфекції в області передбачуваної ін'єкції;

- Пацієнтам з індивідуальною непереносимістю гіалуронової кислоти, при наявності аутоімунних захворювань, що впливають на імунну систему;

- Людям з проблемами шкіри запального і / або інфекційного типу (такі як акне або герпес)

- Одночасна комбінація з лазерною обробкою, хімічним пілінгом або дермобразією

- Патологічні прояви (тенденція до розвитку гіпертрофічних шрамів, аутоімунні захворювання, імунотерапевтичні процедури)Інформація про побічні ефекти

Крім низької частоти виникнення алергічних реакцій пов'язаних з ін'єкцією, під час проведених компанією Prollenium Medical Technologies дослідженнь не були виявлені будь-які симптоми або реакції, які означають, що використання сітчастого со-полімеру з або без декстрану є небезпечним для пацієнта. Побічні ефекти не встановлені по відношенню до імплантатів. Деякі зафіксовані випадки були пов'язані з некоректною технікою введення. В результаті можлива поверхнева імплантація, з супутнім видимим ефектом, або нерівне введення препарату. Матеріал, що використовувався в даному дослідженні, оснований на безпечній, не імунологічній перехресній зв'язці гіалуронової кислоти і декстрану з позитивно зарядженими поверхнями, які відомі зростанням м'яких тканин.Компанія PROLLENIUM заснована в 2002 році. Ключова увага приділяється інноваційним біоматеріалам, які можуть широко застосовуватися в технологіях тканинної регенерації.

Перша і єдина виробнича фабрика дермальних філлерів була відкрита в Канаді в 2011 році.

Міжнародна сертифікація ISO 13485 схвалена Міністерством охорони здоров'я Канади та підтверджена Європейським сертифікатом відповідності.

Філлери представлені в 80 країнах світу.ID: 886544
Создано: 28/08/2018

Roman

Зарегистрирован 28/08/2018
Активность 28/08/2018 08:19

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления