Пневмотранспортер продам

Пневмотранспортер виконує функції навантаження / розвантаження транспорту або приміщень зерновими (а також вентиляції зерна), транспортування зернових в приміщеннях або на полях, формування буртів, завантаження сівалок. Пневмотранспортери мають ряд переваг у порівнянні з іншими пристроями транспортування зерна. Пневмотранспортери здатні транспортувати зерно на відстань до 100 м (треба врахувати, що при транспортуванні на великі відстані падає номінальна продуктивність пневмотранспортера); діаметр труби пневмотранспортера становить 150 мм.

1. Пропонуємо пневмотранспортери високої якості німецького виробництва. Вони вирізняються високою якістю та довгим терміном служби. Їхня продуктивність від 4 до 31 тонн на годину.

2. Пропонуємо потужніші пневмотранспортери данського виробництва продуктивністю до 40 т/год.

3. Пневмотранспортери польські мають продуктивність від 4 до 35 тонн на годину, вони гарної якості за лояльну ціну.

4. Канадські пневмотранспортери продуктивністю від 40 до 200 т / год можуть бути залучені на елеваторах, комбікормових заводах, зерносховищах, складах, для наповнення залізничних вагонів і портових контейнерів. За бажанням замовника, пневмотранспортери можуть працювати від електродвигуна, валу відбору потужності трактора (ВВП), бензинового або дизельного двигуна.

ID: 902194
Создано: 26/12/2018

Александр

Зарегистрирован 24/06/2016
Активность 2 дн. назад

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления